Ball Mania

Ball Mania 1.00

Ciekawa, ale trudna gra zręcznościowa na Java

Zalety

  • Niezwykle wciągają
  • Łatwa kontrola
  • Ciekawy pomysł
  • Estetyczna grafika

Wady

  • Brak udźwiękowienia
  • Wyjątkowe trudność późniejszych etapów

Bardzo dobry
8

Ball Mania to darmowa gra na telefony z Java. Opiera się na ciekawym, chociaż trudnym do zrealizowania, pomyśle. Jeśli masz zacięcie do wymagających gier zręcznościowych, to nad Ball Mania możesz spędzić kilka dłuższych chwil.

Ball Mania polega na umieszczeniu kulki w dziurze położonej po drugiej stronie planszy. Zadanie jest trudne, a to z dwóch powodów. Po pierwsze nasza kulka porusza się po małej orbicie, co sprawia, że jest w ciągłym ruchu. Drugim utrudnieniem jest fakt, że na naszej drodze stoją inne sferyczne przedmioty, także poruszające się po swojej własnej orbicie. Przeprowadzając naszą bohaterkę do dziury, nie możemy pozwolić, aby spotkała się ona z innymi obiektami.

Kontrola nie jest skomplikowana, ale początki gry mogą być trudne. Jeśli mamy telefon z klawiaturą alfanumeryczną, sterować możemy przyciskami nawigacji. Kontrola za pomocą ekranu dotykowego także nie sprawia trudności.

Grafika Ball Mania jest całkiem ładna i kolorowa. Do wyboru mamy trzy różne oprawy, które możemy ustawić przed grą. Niestety, Ball Mania nie posiada oprawy dźwiękowej.

Nasze najlepsze wyniki możemy udostępnić naszym znajomym za pomocą portalu Facebook. Jednak zanim wypracujemy wynik godny pochwalenia się znajomym, upłynie trochę czasu. Gra jest dosyć trudna, a duża ilość etapów sprawia, że Ball Mania przeznaczona jest dla osób lubiących wyzwania!

Ball Mania

Download

Ball Mania 1.00

Opinie użytkowników o Ball Mania